O NAS

Szukasz informacji odnośnie firmy NET-KOMP? Jesteśmy przedsiębiorstwem informatycznym działającym na terenie Rajczy, Rycerki, Ujsół, Milówki i okolic.

Dlaczego działamy w branży IT?

0 lat
doświadczenia w branży IT
0 lat
Działalności firmy net-komp​
0 lat
dostarczania internetu
Historia NET-KOMP

Nasza firma powstała w 2006 r. w odpowiedzi na dynamicznie rozwijającą się branżę informatyczną w Polsce i na świecie. Od tego czasu robimy to, co lubimy. Naprawiamy sprzęt komputerowy, dostarczamy internet drogą radiową oraz światłowodową.

Jesteśmy dobrzy w tych dziedzinach, ponieważ jest ona naszą pasją. Ciągły rozwój i nauka są dla nas priorytetem, aby usługi dostarczane naszym Klientom były zawsze na najwyższym poziomie.

Do czego dążymy?

NET-KOMP nieprzerwanie od ponad 14 lat stara się sprostać wymaganiom swoich Klientów. Naszą misją jest rozwój możliwości informatycznych na terenach okolicznych miejscowości. Mieszkamy tutaj i chcemy, aby wszystkim żyło się w naszej społeczności lepiej.

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju informatycznego e-po?udnie

Doskonale wiemy, jak ciężko nadążyć za wielkomiejskimi trendami. Jednakże to, że żyjemy na wsi nie musi nas w żaden sposób ograniczać! Dlatego postanowiliśmy wprowadzić nowoczesność również na nasze tereny. Obecnie firma NET-KOMP oferuje mega szybki Internet światłowodowy w Rajczy, Ujsołach, Rycerce Dolnej, Rycerce Górnej i początku Nickuliny. Każde nasze działanie ma za zadanie polepszyć standard korzystania z Internetu w naszej okolicy. Właśnie dlatego należymy do „Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego e-Południe”.